У Тростянці проти злочинності серед неповнолітніх – НЕДРИГАЙЛІВ СЬОГОДНІ

У Тростянці проти злочинності серед неповнолітніх

На виконання Постанови спільної наради керівників правоохоронних органів та органів державної виконавчої влади Вінницької області від 20 червня 2017 року з порядком денним «Про стан протидії підлітковій злочинності у 2017 році , а також заходи, спрямовані на виявлення та запобігання злочинним проявам серед неповнолітніх», рішення 12 сесії  7 скликання Тростянецької районної ради від 15 лютого 2016 року «Про правоохоронну Програму Тростянецького району на 2017 рік», Плану спільних дій з питань попередження  правопорушень, безпритульності, бездоглядності серед учнів, запобігання вживання ними алкоголю та наркотичних засобів на 2015-2020 роки , затвердженого наказом відділу освіти райдержадміністрації від 28.10.2015 № 145 у відділі освіти райдержадміністрації 18 липня 2017 року відбулась спільна нарада керівників відповідних служб з питань протидії підлітковій злочинності . У нараді взяли участь: Дідур Б.А., старший інспектор превенції Тростянецького відділення поліції ; Піньковська О.О., директор Тростянецького центру соціальної служби для сім»ї , дітей та молоді; Пухальська В.В., завідувач сектором опіки та піклування служби у справах дітей Тростянецької райдержадміністрації ; Прокопенко О.С.,методист комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет»; класні керівники навчальних закладів – Костяк Г.І. із Оляницької СЗШ І-ІІІ ст. та Ярова С.П. із Четвертинівської СЗШ І-ІІІ ст.; Лещенко С.Б. , в.о. завідувача комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет»;Ільченко О.Ф., начальник відділу освіти райдержадміністрації.
Повідомляє сайт Тростянець Сьогодні з посиланням на Тростянецьку РДА.
Під час проведення наради було порушено та обговорено ряд важливих питань щодо взаємодії , налагодження дієвої співпраці між службами у питанні організації профілактики правопорушень серед учнівської молоді, запобігання безпритульності, бездоглядності серед учнів, запобігання вживання ними алкоголю та наркотичних засобів , активізації  виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району.
У ході наради вирішили – щомісяця до 06 числа проводити взаємозвірку між усіма відповідними інстанціями щодо дітей , які вчинили злочини та опинились у складних життєвих обставинах , забезпечувати повний і достовірний облік підлітків , які потрапили у конфлікт із законом та проведення дієвої індивідуально-профілактичної та соціальної роботи з ними.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*